Targi Beauty Forum w Warszawie - 3-4 marca 2018

beauty forum 3 2018Warszawskie targi Beauty Forum – największe branżowe targi w kraju, są obowiązkowym punktem w naszym kalendarzu.

Ich wiosenna edycja, która miała miejsce w miniony weekend, była dla nas niezwykłym czasem spędzonym na prezentowaniu Państwu najnowszych technologii, takich jak laser diodowy Light Speed Platinum czy HIFU Ultralift, oraz nowinek kosmetycznych marek Medbeauty, Institute BCN oraz Bruno Vassari. Na naszym stoisku odbywały się również pokazy na żywo, m.in. infuzji tlenowej IBCN Meso-Oxy, hitowego zabiegu ze złotem Medbeauty 24k Gold Treatment oraz odmładzającej kuracji Bruno Vassari, w których chętnie brali Państwo udział, co nas niezmiernie cieszy.

Z tego miejsca chcieliśmy ogromnie podziękować za Państwa obecność, za frekwencję, która tradycyjnie dopisała, za każdą rozmową, spotkanie, dyskusję, za zainteresowanie naszą ofertą. Wszystko co robimy, robimy dla Państwa, dlatego raduje nas fakt, że nie pozostają nam Państwo dłużni i aktywnie uczestniczycie w każdym wydarzeniu z naszym udziałem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne tak udane spotkania.