38. Kongres i Targi LNE - 17-18.11.2018

38 kongres lneW miniony weekend wszystkie drogi prowadziły do Krakowa - na 38. Kongres i Targi LNE. Nie mogło zabraknąć również nas, całego #teamimage. Byliśmy tam dla Was, od otwarcia aż do zamknięcia drzwi Hali EXPO, aby przez te dwa targowe dni przekazać Wam jak najwięcej nowinek dotyczących najnowszych zaawansowanych technologii, nad którymi pracujemy.

Więcej…
 
Targi Beauty Forum & SPA - 22-23.09.2018

spa wrzesien 2018Targi Beauty Forum & SPA – każda kolejna edycja pozytywnie Nas zaskakuje, przynosząc mnóstwo nowych kontaktów, znajomości oraz ogrom fachowej wiedzy i nowinek z branży beauty. Uwielbiamy te 2 dni spędzone na rozmowach, odpowiadaniu na nurtujące Państwa pytania a przede wszystkim spędzone na spotkaniach z nowymi jak i stałymi klientami, których przez większą część roku słyszymy tylko w słuchawce telefonu.

Więcej…
 
37. Targi LNE w Krakowie

lne 37a37. Targi LNE w Krakowie – każda kolejna edycja targów przyciąga swoją renomą coraz liczniejsze grono wystawców oraz odwiedzających, dając nam możliwość poszerzenia kontaktów handlowych i branżowych, przedstawienia naszej ofert kosmetyków oraz pokazania Państwa wiodących rozwiązań technologicznych kosmetologii estetycznej oraz anti-aging, których jesteśmy dystrybutorem.

Więcej…
 
XIX Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

anti aging 3 2018XIX Kongres Dermatologii Estetycznej oraz Medycyny AntiAging za nami… Były to 3 dni merytorycznych rozmów, ciekawych dyskusji oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej…
 
Targi Beauty Forum w Warszawie - 3-4 marca 2018

beauty forum 3 2018

Warszawskie targi Beauty Forum – największe branżowe targi w kraju, są obowiązkowym punktem w naszym kalendarzu.

Ich wiosenna edycja, która miała miejsce w miniony weekend, była dla nas niezwykłym czasem spędzonym na prezentowaniu Państwu najnowszych technologii, takich jak laser diodowy Light Speed Platinum czy HIFU Ultralift, oraz nowinek kosmetycznych marek Medbeauty, Institute BCN oraz Bruno Vassari.

Więcej…
 
V Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej - 24-25 lutego 2018 w Warszawie

5 kongres kosmetologi 2 2018

W miniony weekend po razy kolejny mieliśmy okazję gościć w Warszawie, na V Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej. Były to dwa intensywne dni spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń i prezentacji naszej oferty.

Więcej…
 
V Kongres Kosmetologii Estetycznej, 19.11.2017 w Warszawie

5kongres estetyki

V Kongres Kosmetologii Estetycznej orgaznizowany przez magazyn art of BEAUTY  już za nami. Tegoroczna tematyka kongresu obejmowała interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i biznesu.

Więcej…
 
Targi Beauty Forum, 23-24 września 2017 roku w Warszawie

bf 9 2017

W miniony weekend 23-24 września 2017r mieliśmy przyjemność kolejny rok z rzędu uczestniczyć w warszawskich Targach Beauty&Spa. Była to nie tylko niesamowita okazja do rozmów i spotkań ze stałymi klientami, z którymi kontakt na co dzień mamy tylko telefoniczny, ale również możliwość nawiązania nowych znajomości, które w mogą zaowocować w przyszłości.

Więcej…
 
Beauty Vision Poznań, 22-23 kwietnia 2017 roku

W weekend 22-23 kwietnia 2017 roku nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jak zwykle była to wspaniała okazja do spotkania się z klientami i wymiany doświadczeń na wielu polach. W naszej pamięci targi te zapiszą się pod znakiem wyróżnienia jakie spotkało naszą firmę.

Więcej…
 
Targi Kosmetyczne LNE 1-2 kwietnia 2017 roku Kraków

W miniony weekend w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku mieliśmy przyjemność po raz kolejny być uczestnikami targów kosmetycznych LNE w Krakowie.

Więcej…
 
VI KONGRES ANTI-AGING 26 marca 2017 roku

Nasza firma uczestniczyła w VI Kongresie Anti-Aging, organizowanym przez „art of BEAUTY”.

Więcej…
 
Beauty Forum Warszawa 11-12 marca 2017 roku

Tegoroczne Targi Beauty Forum w Warszawie 11-12 marca 2017 roku upłynęła w atmosferze sympatycznych rozmów z klientami, wymiany doświadczeń oraz poglądów.

Więcej…
 
XVIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa 4-5 luty 2017

W dniach 4 – 5 luty 2017 roku w Warsza­wie została zorga­ni­zowana przez PTMEiAA, we współpracy z Pody­plo­mową Szkołą Medy­cyny Este­ty­cznej PTL kon­fer­encja. Tem­atyka kon­fer­encji poświę­cona była w dużej mierze zabiegom z uży­ciem tzw. wypeł­ni­aczy celem korekcji defek­tów este­ty­cznych twarzy. W sobotę zaplanowano serię wykładów, natomiast w niedzielę odbyły się pokazy i zaję­cia praktyczne.

Więcej…
 
34. Kongres i Targi LNE Kraków, 5-6 listopada 2016

Pierwszy weekend listopada spędziliśmy na targach LNE w Krakowie. Jednocześnie kończąc spotkania z Państwem podczas targów w tym roku.

 

Więcej…
 
BEAUTY FORUM & SPA Warszawa, 24-25 września 2016

Za nami wyjątkowo spędzony czas, targi Beauty Forum & SPA w Warszawie jak zawsze okazały się doskonały miejscem spotkań zarówno z naszymi wieloletnimi klientami i współpracownikami, jak i zupełnie nowymi osobami pragnącymi zapoznać się z naszą ofertą.

 

Więcej…
 
Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki BEAUTY VISION 7-8 maja 2016 roku w Poznaniu

Wszyscy, którzy odwiedzili poz­nańskie targi 7 – 8 maja 2016 Beauty Vision mogli podzi­wiać mnóstwo nowości, zarówno na stoisku wys­taw­ców jak i w pro­gramie przy­go­towanym przez organizatorów.

 

Więcej…
 
33. Kongres i Targi LNE 16-17 kwietnia 2016 roku w Expo Kraków

W dniach 16-17 kwietnia 2016 roku, nasza firma uczestniczyła w Kongresie i Targach LNE odbywających się corocznie w Krakowie.

 

Więcej…
 
Targi Beauty Forum 5-6 marca 2016 roku w Warszawie

Za nami wiosenna edycja targów Beauty Forum & SPA w Warszawie, które miały miejsce 5-6 marca 2016 roku. Na tegorocznych targach swoją premierę miało kilka produktów marki Medbeauty.

Więcej…
 
Kongres LNE, 14-15.11.2015 r.

W dniach 15-16 listopada 2015 odbył się jubileuszowy Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne  LNE & SPA.

Więcej…
 
III Kongres Kosmetologii Estetycznej, 18.10.2015r

W dniu 18 października 2015 roku odbył się III Kon­gres Kos­me­tologii Este­ty­cznej, wzięło w nim udział blisko 180 osób, a pośród firm part­ner­s­kich, które w nim uczest­niczyły było również Image Group.

Więcej…
 
6 Targi Beauty Forum & SPA, 26-27.09.2015 r

Targi BEAUTY FORUM & SPA które odbyły się w ubiegły weekend 26 - 27 września 2015 roku to największa jesienna impreza branży kosmetycznej w Polsce, poparta wieloletnim doświadczeniem. Kilkadziesiąt wiodących firm na rynku spotkało się w jednym miejscu.

Więcej…
 
IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie DNI URODY I SPA, 25-26 kwietnia 2015r.

IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie DNI URODY I SPA, 25-26 kwietnia 2015r.

We wrocławskiej Hali Stulecia w weekend 25-26 kwietnia 2015 roku czekały stoiska wiodących firm z branży kosmetycznej, specjalistyczne wykłady oraz warsztaty.

Więcej…
 
Międzynarodowe Targi Poznańskie Beauty Vision, 18-19 kwietnia 2015 r.

Kolejne święto kosmetyki profesjonalnej dobiegło końca. 18-19 marca był wyjątkowym weekendem dla naszej firmy spędzonym na targach Beauty Vision w Poznaniu. Wyjątkowym z wielu względów, przede wszystkim jak zawsze mogliśmy spotkać się z naszymi klientami i porozmawiać o świecie kosmetyki, w którym czujemy się najlepiej, jak również odebrać Złoty Medal MTP dla Innowacyjnej linii ampułek Medbeauty w połączeniu z Medi-Pro Titanium Derma Rollerem.

Więcej…
 
31. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA, 11-12 kwietnia 2015 r.

Za nami kole­jne święto kos­me­tyki pro­fesjon­al­nej 31. Między­nar­o­dowy Kon­gres i Targi Kos­me­ty­czne LNE & SPA, które odbyło się w Krakowie!

To wydarze­nie w połud­niowej Polsce, które jak co roku przy­ciągnęło grono wybit­nych spec­jal­istów. Na stoisku Image Group zaprezen­towal­iśmy nasze pro­dukty marek Med­beauty i Insti­tute BCN oraz innowa­cyjne tech­nolo­gie.

Więcej…
 
Profesjonalne szkolenie w Olsztynie 29 marca 2015r. przy współpracy z hurtownią DOWGUN PROFESSIONAL

IMAGE GROUP przy współpracy z DOW­GUN PRO­FES­SIONAL przy­go­tował bezpłatne, spec­jal­isty­czne szkole­nie z zakresu pro­fesjon­al­nych urządzeń kos­me­ty­cznych i medy­cznych oraz zaawan­sowanych metod pielę­gnacji twarzy i ciała kos­me­tykami Marki: Med­beauty oraz Insti­tute BCN.

Więcej…
 
IV Kongres Anti-Aging, 22 marca 2015 r.

IV Kon­gres Anti-​Aging, 22 marca 2015 r.

22 marca 2015r. w Warsza­wie odbył się IV Kon­gres Anti-​Aging. Nasza firma przed­staw­iła tem­atykę przy­czyn starzenia się skóry i odpowied­niej pro­fi­lak­tyki anti-​aging, nowe metody, tech­nolo­gie i urządzenia służące kom­plek­sowemu odmładza­niu skóry i usuwa­nia objawów starzenia.

Więcej…
 
17 edycja targów BEAUTY FORUM, 7 - 8 marca 2015r.

Za nami kolejna edycja jednych z największych targów kosmetycznych w Polsce Beauty Forum. Do stolicy przybyło wielu miłośników kosmetyków i urządzeń profesjonalnych. Wydarzenie to dało możliwość korzystnych dyskusji, propozycji szkoleniowych oraz oczywiście zakupów z wyjątkowymi rabatami.

Ogromną popularnością cieszyła się nasza nowość - maski owocowo-warzywne. Wszystkim klientom odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy!

 

Więcej…
 
30 edycja Międzynarodowego Kongresu LNE & SPA - Kraków 2014

Za nami 30.Edycję Międzynarodowego Kongresu LNE & SPA odbywającego się 15-16 listopada 2014 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków!

 

Więcej…
 
Między­nar­o­dowe Targi Poz­nańs­kie Beauty Vision 2014

Między­nar­o­dowe Targi Poz­nańskie Beauty Vision to spotkanie renomowanych firm z branży kos­me­ty­cznej, które odbyło się w dni­ach: 2627 kwiecień 2014 w godz­i­nach od 10.0018.00. W tej edy­cji również mieliśmy możli­wość zaprezen­towa­nia nowości kos­me­ty­cznych i aparatur­owych o najwyższej jakości.

 
Wiosenny sezon pokazów 2014

IMAGE GROUP w okresie wiosennym miała przyjemność spotkać się z licznym gronem swoich klientów w różnych miastach Polski. Pokazy i szkolenia dały możliwość zaprezentowania profesjonalnych urządzeń kosmetycznych i medycznych Top Technology oraz kosmetyków marki MedBeauty, Institute-BCN oraz Bruno Vassari.

 

Więcej…
 
17 MIĘDZYNARODOWE TARGI KOSMETYCZNE & KONGRES BEAUTY FORUM 2014

W weekend 8 - 9 .03. 2014 nasza cała firma IMAGE GROUP była na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych BEAUTY FORUM w Warszawie. Jak co roku przedstawialiśmy profesjonalistom z branży kosmetycznej nowości aparaturowe i zabiegowe.

 

Więcej…